SLUŽBY

V našich prevádzkach vám na počkanie poskytneme rýchly servis hodín všetkých značiek, a to najmä výmenu batérií, test vodotesnosti pomocou najmodernejšieho digitálneho prístroja značky Witchi, úpravu kovových náramkov, výmenu remienkov, čistenie remienkov ultrazvukom, osadenie vypadnutých kamienkov a rôzne iné drobné opravy.

Ostatné opravy od vás radi prevezmeme a vybavíme v čo najkratšom čase. Ide najmä o výmeny sklíčok, výmenu tesnení, opravy a výmeny quartzových strojčekov, brúsenie a leštenie kovových náramkov, nasadenie ručičiek, lepenie indexov na číselník a iné. Vezmite prosím na vedomie, že práca s jemnou mechanikou si vyžaduje kľud a čas, je preto prirodzené, že niektoré opravy nie je možné vybaviť obratom. Práca chvatná – málo platná.

Disponujeme nielen profesionálnym vybavením svetoznámych značiek, ale aj odborným a citlivým prístupom k vašim hodinkám a snahou spraviť maximum pre spokojnosť zákazníka.
Naša prevádzka bola úmyselne navrhnutá tak, aby mali klienti možnosť sledovať prácu hodinára, čím len potvrdzujeme svoju profesionalitu a pro-klientský prístup.

Zákazky na počkanie vybavujeme do 1 hodiny, avšak v závislosti od počtu vyzbieraných zákazok v daný čas pred vami. Hotové zákazky vydávame len na základe Zákazkovej karty bez kontroly totožnosti zákazníka. Za škody spôsobené stratou Zákazkovej karty naša spoločnosť neručí. Zákazky sa uchovávajú na prevádzke po dobu 4 týždňov, po uplynutí tejto lehoty za zákazky neručíme. Za stratu Zákazkovej karty účtujeme poplatok 3,- Eur.

Zákazky, ktoré sa nedajú vybaviť na počkanie vybavujeme bezodkladne. Hotové zákazky vydávame po vyzvaní SMS správou na základe predloženia Zákazkového lístka. Za škody spôsobené stratou Zákazkového lístka naša spoločnosť neručí. Zákazky sa uchovávajú na prevádzke po dobu 4 týždňov, po uplynutí tejto lehoty za zákazky neručíme.

Informujte sa na adrese servis@servishodin.sk.

 

 

 

Pridaj komentár