PRÍSLUŠENSTVO

Dôležité drobnosti

Máte zánovný remienok a roztrhlo sa vám pútko ? Dočasne to viete vyriešiť gumičkou do vlasov, no koniec remienka sa pod ňu nezastrkuje tak pohodlne, ako by mal. I takéto maličkosti nám vedia znepríjemniť deň. Zastavte sa u nás, myslíme aj na dôležité drobnosti pre vaše hodinky a ponúkame široký výber rozmerov zo silikónu či pravej kože v základných farebných odtieňoch.
putka-mix

Boxy na hodinky

Pekný a praktický box na hodinky vnesie medzi vaše hodinky poriadok, zároveň je vhodným darčekom pre milovníkom hodiniek. Boxy sú z vonkajšej strany potiahnuté eko-kožou tmavej farby, vnútorná výstelka v bledej farbe dodáva na elegancii, uzatvárateľné na klips, s rôznych počtom odkladacích plôch pre 3, 6, 10, 12, 20 a viac kusov hodiniek.
Boxy na hodinky

Náradie pre domácich kutilov

Ste zruční a trúfnete si sami na výmenu či skrátenie remienkov ? Objednajte si naše náradie na domácu výmenu remienkov, skrátenie kovových článkov, či leštiacu pastu na plexi šklíčka od škrabancov.
naradie mix

 

Deodorant pre kožené remienky od značky Heli zaručuje dlhotrvajúci ochranu pred nepríjemnými zápachmi spôsobené prirodzeným odparovaním vody z tela cez pokožku (potením). Obsahuje biologicky aktívnu látku, ktorá neutralizuje pachy. Použitie: Pred použitím pretrepte fľašu. Jemne rozstrekujte látku na spodok koženého remienka a nechajte vyschnúť. Objem: 25ml. Cena 19,90 Eur.

Vaše objednávky prijímame:
servishodin.central@gmail.com