VÝMENA BATÉRIE

Na našich prevádzkach vám na počkanie vymeníme batériu v hodinkách všetkých značiek. Pri vodotesných hodinkách na mieste vykonáme tlakovú skúšku vodotesnosti.

Máte veľké hodinky, ktoré vám bežne v servise nevedia otvoriť ? Prineste ich k nám. Máme vybavenie na otváranie „XL“ hodín so závitovým viečkom. Postaráme sa o ne na počkanie.

Máte vodotesné hodinky ?  V rámci výmeny batérie či len pre vašu informáciu vám vykonáme tlakovú skúšku vodotesnosti pomocou vzduchového prístroja. Ak prístroj vykáže, že hodinky netesnia, na mieste vám vysvetlíme a navrhneme riešenie – výmenu tesnení hodín.

Zdá sa vám náš cenník drahý ? Cena výmeny batérie u nás zahŕňa kompletný servis, ktoré vaše hodinky potrebujú pre správny chod a dlhú životnosť. Nie je to „iba“ o výmene batérie ! Ak sa potrebné úkony pri výmene batérie nevykonávajú pravidelne, hrozí riziko poškodenia stroja hodín či už vplyvom nečistôt, ktoré sa časom nahromadia pri otvoroch a tlačia sa dnu, kde priamo ohrozujú stroj; alebo vplyvom korózie kovových častí stroja, kedy suché, nepremazané tesnenia, netesnia a vlhkosť môže vchádzať dnu bez toho, aby ste si to všimli.
Preto cena výmeny batérie u nás zahŕňa:
– otvorenie a zatvorenie hodín
– čistenie kontaktov batérie
– kvalitnú švajčiarsku batériu RENATA
– čistenie okolia tuby pod korunkou
– mazanie tesnenia korunky
– čistenie viečka
– mazanie tesnenia pod viečkom
– nastavenie času, dátumu, chronografov
V prípade diagnostikovania ďalších potrebných úkonov vám náš personál priamo na mieste navrhne vhodné riešenia pre vaše hodinky.