REMIENKY

Neustále sa snažíme rozširovať našu ponuku remienkov, aby si každý našiel remienok, ktorý hľadá. Ponúkame remienky z pravej kože od francúzskeho výrobcu ZRC, nemecké HORIDO, španielske ENE a Piero&Magli rôznych šírok, vzorov, farieb i dĺžok. Lacnejšiu náhradu z Eko-kože, remienky kožené, kovové, naťahovacie, plastové, silikónové, nylonové, detské, kratšie remienky XS na útle zápästie, predĺžené remienky XL a XXL, remienky podvliekacie, s otvorenými koncami pre starožitné hodinky, kožené remienky s podložkou pre alergikov, remienky na suchý zips, remienky Swatch a ďalšie.

Akú širku potrebujem ?
Pre výber remienka musíme najprv poznať jeho šírku, preto je najlepším riešením prísť s hodinkami na prevádzku, kde vám remienok zmeriame. V ponuke máme remienky v šírkach od 6 do 40mm. Remienok vám vymeníme, vyčistíme puzdro, v prípade potreby prispôsobíme remienok podľa potrebného tvaru. Výmena u nás zakúpeného remienka je bezplatná. Dierku navyše čí výmenu pracky za inú farbu vyriešime na počkanie.

Kratší či dlhší ?
Pre klientov s útlym zápästím ponúkame remienky vo verzii XS. Ak potrebujete dlhší remienok, určite si vyberiete z našej ponuky XL a XXL remienkov z pravej kože.

Kožený či kovový ?
Výber materiálu je individuálny. Koža je veľmi pohodlná, no vstrebáva všetok pot a vodu z okolia, jej životnosť pri dennom nosení je cca 1 rok. Kov je chladnejší, ťažší, no trvácnejší, dá sa efektívne čistiť ultrazvukom, čo zaručí jeho dlhú životnosť. Silikón je vhodné riešenie pre hodinky, ktoré využívate v kontakte s vodou či pri športe, dá sa tiež čistiť.

remienky (4)