Kožené remienky s oblúkom, vhodné i pre Tissot

Ak váš pôvodný remienok na hodinkách už doslúžil a jeho tvar pri puzdre bol tvarovaný do oblúka, je možné nahradiť ho originálnym remienkom danej značky alebo univerzálnym remienkom, no tie sú spravidla všetky pri puzdre šité rovno. Tým  vznikne pri puzdre medzi uškami určitá „medzera“.

Ak sa Vám tento spôsob nepáči, máme v ponuke univerzálne kožené remienky krojené pri puzdre do oblúka.
Remienky sa dodávajú v šírke  22 – 23 – 24 mm, s povrchovou štruktúrou imitácie aligátora. Na výber je farba čierna a tmavo-hnedá.

Remienok sa zapína pomocou motýlikovej spony zlatej alebo striebornej farby, ktorá je šetrná ku koženým remienkom. Vďaka tomu remienok pri zapínaní nie je tak namáhaný ako pri bežnej pracke, kde často prichádza k praskaniu povrchu kože z dôvodu prehýbania remienka.
Remienok je vhodný i pre hodinky Tissot.

Nie sme prevádzkovateľom e-shopu, máme iba kamenné prevádzky. Klientom mimo BA vieme tovar zaslať i poštou. Objednávky posielajte mailom alebo telefonicky.

Ak sa neviete zastaviť na našich prevádzkach osobne, objednajte si remienok e-mailom, tovar zasielame i poštou, a to prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene na dobierku. K cene tovaru účtujeme poplatok 4,- Eur za poštovné a balné vrámci SR. V objednávke nezabudnite uviesť svoju doručovaciu adresu.

Ako správne zmerať šírku remienka ? Zmerajte priestor medzi uškami puzdra, kam remienok vchádza. To je rozmer remienka, ktorý potrebujete.

 

 

Pri objednávke uveďte rozmer a farbu remienka a tiež farbu spony. Cena remienka so sponou:  55,- Eur
Kód remienka:  OBL

 

Vaše objednávky prijímame:
servishodin.central@gmail.com
0948 128 551

naradie na vymenu remienkov
Pre pohodlnú výmenu vášho remienka ponúkame špeciálne hodinárske náradie na výmenu remienkov v cene 5,- Eur. Na jednej strane sa nachádza rovný hrot a na druhej strane malá vidlička na zatláčanie pružných tyčiek v remienku.