Dôležité „drobnosti“

Máte zánovný remienok a roztrhlo sa vám pútko ? Dočasne to viete vyriešiť gumičkou do vlasov, no koniec remienka sa pod ňu nezastrkuje tak pohodlne, ako by mal. I takéto maličkosti nám vedia znepríjemniť deň. Zastavte sa u nás, myslíme aj na dôležité drobnosti pre vaše hodinky a ponúkame široký výber rozmerov zo silikónu či pravej kože v základných farebných odtieňoch.

putka-mix

Nie sme prevádzkovateľom e-shopu, máme iba kamenné prevádzky. Klientom mimo BA vieme tovar zaslať i poštou. Objednávky posielajte mailom alebo telefonicky.

Ak sa neviete zastaviť na našich prevádzkach osobne, objednajte si tovar e-mailom, tovar zasielame i poštou, a to prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene na dobierku. K cene tovaru účtujeme poplatok 4,- Eur za poštovné a balné vrámci SR. V objednávke nezabudnite uviesť svoju doručovaciu adresu.

Boxy na hodinky

Pekný a praktický box na hodinky vnesie medzi vaše hodinky poriadok, zároveň je vhodným darčekom pre milovníkom hodiniek. Boxy sú z vonkajšej strany potiahnuté eko-kožou tmavej farby, vnútorná výstelka v bledej farbe dodáva na elegancii, uzatvárateľné na klips, s rôznych počtom odkladacích plôch pre 3, 5, 6, 10, 12, 20 a viac kusov hodiniek.
Boxy na hodinky

 

Náradie pre domácich kutilov

Ste zruční a trúfnete si sami na výmenu remienka či skrátenie kovového náramku ? Objednajte si naše náradie na domácu výmenu remienkov, skrátenie kovových článkov, či leštiacu pastu na plexi sklíčka od škrabancov.
naradie mix


Deodorant pre kožené remienky od značky Heli zaručuje dlhotrvajúci ochranu pred nepríjemnými zápachmi spôsobené prirodzeným odparovaním vody z tela cez pokožku (potením). Obsahuje biologicky aktívnu látku, ktorá neutralizuje pachy. Použitie: Pred použitím pretrepte fľašu. Jemne rozstrekujte látku na spodnú stranu koženého remienka a nechajte vyschnúť. Objem: 30ml. Cena 19,90 Eur.


Vaše objednávky prijímame:

servishodin.central@gmail.com
0948 128 551