Remienky pre hodinky SWATCH u nás v predaji !

Hľadáte remienok na hodinky Swatch ? Máme v ponuke remienky od francúzskeho výrobcu ZRC typizované pre značku Swatch, kovové, kožené aj plastové, rôzne farby a rozmery. Taktiež úspešne spolupracujeme so zástupcom značky Swatch a najpoužívanejšie originál Swatch remienky máme skladom. Príďte si k nám vybrať, výmena u nás zakúpeného remienka je bezplatná !

mm medzi uskami

Nie sme prevádzkovateľom e-shopu, máme iba kamenné prevádzky. Klientom mimo BA vieme tovar zaslať i poštou. Objednávky posielajte mailom alebo telefonicky.

Ak sa neviete zastaviť na našich prevádzkach osobne, objednajte si remienok e-mailom, tovar zasielame i poštou, a to prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene na dobierku. K cene tovaru účtujeme poplatok 3,50 Eur za poštovné a balné v rámci SR. V objednávke nezabudnite uviesť svoju doručovaciu adresu.

Aby ste vedeli identifikovať, akú šírku remienka potrebujete pre váš model, zmerajte prosím priemer medzi uškami puzdra hodín podľa priloženého obrázka. Rozmer v mm je potrebný pre určenie správneho remienka.

swatch 64317
Najpoužívanejší model z pravej kože, pevný, po obvode prešívaný remeň, s kovovou oceľovou prackou,  vyrábaný v šírke 17mm vo farbe čierna, tmavohnedá a tmavomodrá. Výrobca: ZRC. Cena remienka je 28,- Eur. Kód remienka:  64317. Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

 

swatch 64319
Rovnaký model remienka z pravej kože sa vyrába aj v šírke
19 mm vo viacerých farebných variantoch, čierny, biely, biely prešívaný čiernou niťou, tmavohnedý, svetlohnedý prešívaný bielou niťou, červený, tmavomodrý, žltý, žltý prešívaný čiernou niťou, svetlomodrý prešívaný bielou niťou, béžový, čierny s farebným prešívaním s červenou, bielou alebo žltou niťou. Remienok je mohutný, prešívaný po celom obvode, zakončený oceľovou prackou. Výrobca: ZRC. Cena remienka je 28,- Eur.
Kód remienka: 64319
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

swatch 69116
Kožený remienok v šírke 16mm v čiernej alebo bielej farbe,
tenký, nevystužený, bez prešitia, pracka kovová. Cena 25,- Eur.
Výrobca:  ZRC. Kód remienka: 69116
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

 

 

swatch kov 23679
Kovové náramky sa vyrábajú v šírke 19 alebo 21mm. Verzia naťahovací je v cene 35,- až 37,- Eur. Verzia klasického článkového náramku je v cene 46,- Eur. Výrobca: ZRC.  Kód náramku naťahovaci:  1900, Kód náramku článkový: 23679

 

swatch pvc 89716
Tenký plastový remienok sa vyrába vo verzii 12 alebo 16mm.
12mm – v čiernej farbe, cena 21,- Eur.
16mm – čierny za 21,- Eur,  alebo transparentný za 21,- Eur.
Výrobca:  ZRC. Kód remienka:  89716
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

 

swatch koza, koža

 

Obľúbený kožený remienok v šírke 17 alebo 19 mm, s povrchovou úpravou krokodíl, mohutný, prešívaný, s kovovou prackou. Farba: čierny, biely, tmavo-hnedý.
Cena 17 mm je 33,- Eur, kód remienka: CHL123/17.
Cena 19 mm je 33,- Eur, kód remienka: CHL123/19.
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

 

 

 

Kožený remienok Swatch pre model hodín z edície YRS vo vyhotovení čierna, hnedá a biela. Povrch remienka je štrukturovaný, imitácia aligátora, alebo hladký povrch.
Cena remienka: 49,- Eur, kód remienka: YRS.
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu a tiež štruktúru remienka (hladký alebo aligátor).

Kožený remienok pre Swatch v čiernej a hnedej farbe, v rozmere 20 mm. Remienok je špecifický opačne krojeným oblúkom pri puzdre. Cena remienka:  49,- eur. Kód remienka:  YTS400. Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť farbu.

 

 

 

swatch1
Moderné a najpouživanejšie originál Swatch remienky z príjemného silikónového materiálu, ukončené plastovou Swatch prackou. Remienky sú dostupné v rozmeroch 17 a 19 mm v rôznych farebných odtieňoch.
Cena 17 mm je 23,- Eur, kód remienka:  CH1/17.
Cena 19 mm je 25,- Eur, kód remienka:  CH1/19.
Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť číslo farby. Farebný odtieň na obrázku sa môže v realite mierne odlišovať.

 

17 mm:swatch17no

19 mm:swatch19no

Silikónové Swatch remienky v šírke 12 mm v uvedených odtieňoch. Cena remienka je 23,- Eur, kód remienka je SWS/12. Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť písmeno farby. Farebný odtieň na obrázku sa môže v realite mierne odlišovať.
12mm silicone

Predlžené Swatch remienky z príjemného silikónového materiálu v rozmere 12 mm v uvedených farebných odtieňoch. Cena remienka je 23,- Eur, kód remienka:  SWL/12.  Pri objednávke mailom prosím nezabudnite uviesť číslo farby. Farebný odtieň na obrázku sa môže v realite mierne odlišovať.
dav

 naradie na vymenu remienkov
Pre pohodlnú výmenu vášho remienka ponúkame špeciálne hodinárske náradie na výmenu remienkov v cene 5,- Eur. Na jednej strane sa nachádza rovný hrot a na druhej strane malá vidlička na zatláčanie pružných tyčiek v remienku.

PolyWatch

Špeciálna pasta PolyWatch pre pohodlné leštenie plastových sklíčok od škrabancov. Objem 5g. Cena 11,- Eur.
Naneste trochu pasty na sklíčko, handričkou pohybom prsta jemne krúžte v kruhu. Postup opakujte, kým dosiahnete želaný efekt lesku skla.

 

 

Vaše objednávky prijímame:
servishodin.central@gmail.com
0948 128 551